Wakacje

70tka dziadka – gdzie ją zorganizować?

Siedemdziesiąte urodziny to wspaniała okazja do świętowania. Bardzo ważne jest dobre miejsce do urządzenia uroczystości. W końcu na taki jubileusz dziadka pewnie zjedzie się cała rodzina. Takie urodziny po prostu muszą być wyjątkowe. Gdzie je urządzić? Jak je zorganizować?

Restauracja Szczecin

Bardzo dobrym pomysłem może być zorganizowanie urodzin w restauracji. To rozwiązanie jest świetne, bo ułatwia przygotowanie całej imprezy. Przygotowaniem miejsca, zastawieniem stołu, uszykowaniem całej zastawy, a do tego gotowaniem i sprzątaniem po nim zajmą się fachowcy. Dzięki temu łatwiej będzie utrzymać uroczystość w tajemnicy przed jubilatem. Przy okazji szczecińska restauracja może w ten sposób wziąć na siebie większość obowiązków związanych z obsługą gości podczas uroczystości. Oznacza to, że wszyscy będą mogli spokojnie siedzieć przy stole, rozmawiać i cieszyć się swoim towarzystwem. To duże ułatwienie w porównaniu z urodzinami organizowanymi w domu, podczas których zawsze ktoś musi być w kuchni i czuwać nad jedzeniem. Organizacja urodzin w restauracji to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą urządzić elegancką imprezę. 

Impreza w ogrodzie

Dużym zainteresowaniem w ostatnich latach cieszą się imprezy w ogrodach. To propozycja dla osób, które mają działkę o dużej powierzchni. W ogrodzie można rozstawić stoły i krzesła. Zwykle nikt nie dysponuje ich odpowiednią ilością, więc warto pamiętać, że meble ogrodowe można wynająć w firmie eventowej. Często można w niej wypożyczyć także namioty lub parasole. Dzięki temu nie trzeba przejmować się tym, że podczas uroczystości popsuje się pogoda. Uroczystość w ogrodzie szczególnie dobrze sprawdzi się podczas letnich miesięcy. Warto też zadbać o odpowiednie ozdoby, dzięki którym namioty będą wyglądały elegancko. 

Park rozrywki

Ciekawym pomysłem na 70tkę może być impreza w parku rozrywki. Obecnie wiele z nich ma wiele atrakcji dopasowanych do osób w różnym wieku. W przypadku seniorów, którzy mają liczną rodzinę i dużo wnuków, uroczystość w parku rozrywki może być dobrym rozwiązaniem.  Dmuchańce, zjeżdżalnie, karuzele czy figury woskowe mogą zapewnić całej rodzinie moc zabawy. Warto wybierać takie parki, które mają rozbudowaną strefę gastronomiczną. Czasami nawet można skorzystać z ustawionych w niej stołów i zjeść wspólny posiłek. 

Ważne miejsce z przeszłości

Jest jeszcze zupełnie inna kategoria miejsc odpowiednich na zorganizowanie tak wyjątkowego jubileuszu – to miejsca, które z różnych względów mają znaczenie dla jubilata. Może to być jego ulubiona restauracja, miejsce, w którym przepracował kilkadziesiąt lat albo kino, w którym dziadek poznał babcię. Możliwości jest naprawdę sporo, ale by wybrać najlepsze, trzeba dobrze znać swojego seniora i wiedzieć, jakie niezwykłe miejsca darzy szczególnym sentymentem. W zależności od odpowiedzi można popuścić wodze fantazji i spróbować zorganizować wydarzenie w tym miejscu albo w jego pobliżu. Z pewnością taka uroczystość wprawi dziadka w dobry nastrój i sprawi, że będzie ona niezapomniana.