Komputery

Rozwój telefonu w ciągu ostatnich lat

Telefony w dzisiejszych czasach to cud techniki. W obecnych czasach można na nich pracować i nie martwić się, że nie poszło się do pracy. Kiedyś czekało się na telefon po kilkanaście godzin z miasta do miasta. Teraz w ciągu kilku sekund możemy połączyć się telefonicznie czy przez wideo rozmowę ze znajomymi czy rodziną na całym świecie bez najmniejszych opóźnień co daje wielkie predyspozycje rozwoju osobistego oraz na tle zawodowym. Jak każdy wie każdy medal ma dwie strony.

Więc aby nie było zbyt kolorowo to czas poświęcany telefonowi dziennie jest ogromny i nie tyczy się to tylko dorosłych, ponieważ coraz częściej możemy zauważyć dzieci z dużymi telefonami. Dzieci przeglądają Tik-Toka czy inne media internetowe zamiast iść korzystać z pogody i spotkać się z kolegami. Ważnym aspektem jest patrzenie na to aby dobrze zagospodarować czas w ciągu dnia, żeby nie siedzieć cały dzień przed telefonem.


Reasumując telefon to cud techniki na skalę dwóch dekad. Widać ogromny postęp i nie można temu zaprzeczyć natomiast najważniejsze jest aby znaleźć zloty środek na to aby rozplanować czas poświęcany na telefon i rodzinę.

Dodaj komentarz