Budownictwo

Sypialnia, miejsce komfortu i relaksu dla duszy

Sypialnia to pomieszczenie, które zazwyczaj za dnia jest zamknięte i korzystamy z niego tylko dla odpoczynku, snu i po to, by skorzystać z garderoby. Tam też zazwyczaj nie przebywamy, gdyż mamy prace, spędzamy w niej około 8 godzin dziennie.

Sypialnia zawiera zazwyczaj takie elementy, jak np. łoże małżeńskie, które wymaga dużych narzut, dużych kompletów pościeli i prześcieradeł. Tu można mówić o 200 na 220 rozmiarach kołdry, prześcieradła oraz poduszek, które mogą być wykonane z takiego materiału, jak: 100% bawełna, poliester, satyna, flanela, i mieszane materiały.

Jak i również nie brakuje rozmiarów dla dzieci, czyli 140 na 90, w ciekawych wzorach, motywach, które są zamknięte w bawełnianej torbie.

I tu np. pokrycie kołdry i poduszek z flaneli, może być w kolorze kawa z mlekiem, które ma rozmiary 140* 200. Albo komplet w rozmiarze 200-220 Ingeborg, z materiału satynowego, które jest w kolorze białym. Poszewki obejmują 2 poduszki oraz kołdrę.
Nowoczesne fasony, wspaniały design oraz mośliwość niedzielnia łoża na pół kołdrami, a w pełni komplet i komfort spania wraz z najlepszymi pościelami wprost z Polski na export.

Dodaj komentarz