Komputery

The Office Netflix

Na koncie Netflix (które zakupisz tutaj: https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto/) pojawił się serial The Office — naturalny, realistyczny, szalenie zabawny i bardzo niepoprawny z ogromem niezręcznych momentów. Oglądamy kulisy pracy biura i codzienne życie w formie filmu dokumentalnego. Bohaterowie zwierzają się przed kamerą, szczerze dzielą się swoimi przemyśleniami i komentują wydarzenia.

Michael Scott, manager regionalny biura to dosłownie dziecko w ciele dorosłego. Zazwyczaj ma dobre zamiary i cele, jednak jego metody są niebywale ekscentryczne, a pomysły w znacznym stopniu kończą się źle. Potrafi być wielkim egoistą i po prostu zwykłym głupkiem. Nie jest zbyt lotnym umysłem, choć potrafi zaskoczyć. Michael próbuje być najzabawniejszym szefem świata i przyjacielem każdego pracownika. Opis zdecydowanie złego szefa. Jednak to właśnie ten oddział Dunder Mifflin w Scranton ma najlepsze wyniki sprzedaży, a to zapewnia im przewagę w trudnych czasach i pozwala zachować pracę.

Pam Beesly, druga ważna postać jest sekretarką Michaela. Jest cicha, urocza, pomysłowa oraz zaradna. Dyskretnie pomaga szefowi wracać na właściwe tory i dobrze się przy tym bawi. Często rozmawia z kolegą Jimem i pomaga mu w biurowych zagrywkach.

Jim Halpert to jeden z najlepszych sprzedawców biura. Inteligentny, zabawny, niezbyt pracowity i zakochany w Pam. Ważniejszym z wątków serialu jest humorystyczna rywalizacja — pełna pomysłowych żartów i starć między Jimem a Dwightem.

Dwight Schrute, najlepszy sprzedawca. Bardzo osobliwy, specyficzny i zdecydowanie niezrównoważony. Poznajemy go jako pracownika, który przybiegnie na każde zawołanie szefa i przy wszystkich możliwych okazjach podpowie, kogo należy zwolnić. Najbardziej zależy mu na wyrzuceniu Jima Halperta. Jednak wysiłki spełzają na niczym, bo Michael uwielbia Jima.

Ryan Howard na początku jest sztywnym stażystą. Po przejściu na kolejny etap kariery gra naprawdę bardzo realistycznie. Jeśli ktoś kiedyś pracował w dużej firmie to na pewno w czasie oglądania Ryana, przypomniał sobie tę pracę.

Na uwagę zasługuje też jawna nienawiść i częste, mocne docinki managera oddziału w kierunku pracownika kadr. Toby Flenderson nie pracuje w wymarzonym zawodzie i właściwie nie przepada za ludźmi. Jest murem, o który rozbijają się pomysły Michaela.

Historia miłosna Pam i Jima, jak i pozostałe romanse są idealnie skrojone, bez nudnego przedłużania kolejnymi dramatami w stylu ciągnących się w nieskończoność telenowel. Barwne charaktery, konflikty i nieporozumienia. Jednak to, co wyróżnia serial wśród innych to uderzenie w poprawność polityczną, normy towarzyskie, kulturowe i dobre wychowanie.

Nadzwyczajnie przemyślany i dopracowany w każdym szczególe serial komediowy, dla którego warto mieć własne konto Netflix i oszczędzać z Tanie Premium.